Blog

Pierścionki dla mężczyzn. Subtelności i zasady selekcji

Biżuterią o najciekawszej historii wśród innych biżuterii męskiej są pierścionki/sygnety. Przez wiele lat tylko obrączka nie wywoływała gniewnej reakcji społeczeństwa, ponieważ inne obrączki miały swoje znaczenie.

Bransoletki ze stali

Bransoletki stalowe były i pozostają dziś najlepszym wyborem. Obecnie wyznaczyli nową modę przemysłową i włączyli technologię o wysokiej precyzji. Ponadto zyskały już dużą popularność wśród osób w różnym wieku i płci, a jednocześnie nabierają coraz większego rozmachu.

Spinki męskie: historia, tradycja, nowoczesność

Obecnie za ich wizerunkiem podążają nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Starają się nadążyć za modą, trzymać się współczesnych realiów i nosić najnowsze dodatki i dodatki do garderoby. Tym akcesorium są spinki do koszuli męskiej.

Biżuteria dla par

Wiele kultur ma tradycję biżuterii parowej. Jest symbolem jedności pokrewnych dusz. Więcej osób nabywa i używa tego rodzaju gadżetów. Mogą to być bliscy przyjaciele, członkowie rodziny, zakochane pary, a nawet członkowie różnych grup. Taki zestaw 2 sztuk może być świetnym prezentem dla każdego.

Męski styl. Akcesoria. Proste trudności

Dla każdej osoby akcesoria to wykwintny element garderoby. Wielu nawet nie wie i nie rozumie, dlaczego są potrzebni. Jednak to dzięki akcesoriom styl staje się bardziej biznesowy lub „dopełniony”, pełnoprawny. Przyjrzyjmy się bliżej do czego służą, do czego służą akcesoria i jak je właściwie dobrać.

Męskie skórzane bransoletki

Współczesna moda męska jest bardzo zróżnicowana. Niemniej jednak wiele osób uważa, że mężczyźni nie powinni nosić zbyt jasnej i pretensjonalnej biżuterii. W każdym razie skórzane bransoletki to jedna z wszechstronnych biżuterii, która będzie pasować każdemu. Nie myśl, że to bardziej kobieca biżuteria: bransoletki nosili mężczyźni od dawna i to nie tylko ze względu na estetykę. Dowodem na to jest historia tego elementu garderoby.

Biżuteria męska 2021

Spinki do mankietów, spinki do krawatów i obrączki to nie jedyna klasyczna biżuteria męska. Mężczyźni chętnie noszą sygnety i pierścionki, łańcuszki i bransoletki, wisiorki i zegarki. Wielu mężczyzn nosi kolczyki, czasem jeden, czasem kilka.

Bransoletki męskie. Jak wybrać?

Bransoletka jest jednym z najbardziej stylowych dodatków. Większość ludzi go nosi. Wiele osób pyta, jak wybrać najlepszy model. Poniższe wskazówki pomogą Ci w tym.

Wybór męskiego łańcuszka. Każdemu według jego potrzeb!

Łańcuszek męski to okazja do podkreślenia męskiego stylu. Wśród akcesoriów słusznie zajmuje pierwsze miejsce. Przy wyborze swojego wizerunku trudno zignorować człowieka o doskonałym guście. W tym celu łańcuch jest oceniany według określonych kryteriów.