Katalog produktów

Biżuteria dla par

Para biżuterii

Wiele kultur ma tradycję biżuterii parowej. Jest symbolem jedności pokrewnych dusz. Więcej osób nabywa i używa tego rodzaju gadżetów. Mogą to być bliscy przyjaciele, członkowie rodziny, zakochane pary, a nawet członkowie różnych grup. Taki zestaw 2 sztuk może być świetnym prezentem dla każdego.

Jeśli nie możesz zdecydować się na prezent dla ukochanej, dobrej przyjaciółki, siostry lub mamy, ta opcja jest idealna dla Ciebie. Dekoracja nadaje się również na wszelkiego rodzaju wakacje.

Biżuteria dla par wspomnienia dla obu właścicieli. Za każdym razem, gdy zobaczysz swoją połowę przedmiotu, przypomnisz sobie drugiego właściciela tego przedmiotu. Istnieją różne rodzaje biżuterii parowej, mogą to być pierścionki, wisiorki, bransoletki czy zegarki. Każdy z nich pokaże wszystkim, że nawet na odległość chcesz zostać z drugą osobą. Służy jako symbol przyjaźni i miłości.

Zawieszki dla dwojga

sparowane wisiorki w kształcie sercaW dawnych czasach często można było usłyszeć legendę o rozstaniu, które zawsze kończyło się szczęśliwym zakończeniem i miłym spotkaniem. Był symbolem ponownego zjednoczenia 2 połówek pierścionków, medalionów, monet i wielu innych wśród posiadaczy tych rzeczy. W XXI wieku zakochane młode pary mówią o takiej biżuterii ze szczególnym niepokojem. Pomagają wyrazić swoje emocje, oddanie i miłość do swojej drugiej połówki.

Wisiorek, który przeznaczony jest dla dwóch osób, pełni rolę magicznego talizmanu. Łączy 2 kochające serca. Istnieją zawieszki o różnych kształtach. Najpopularniejsze z nich to zawieszki w kształcie serca, znak Yin-Yang, zawieszka-pierścionek.

Na przykład najpopularniejszy wisiorek Yin-Yang wśród młodego pokolenia. Pomaga zachować równowagę między obiema stronami. Ten amulet został wynaleziony w Chinach. Uosabia dwie części jednej całości.

Razem tworzą jedność. Jego części są całkowicie przeciwstawne. Biżuteria, czyli wisiorki w kształcie serc, jest inna, a także z różnymi dodatkami.

  • Wisiorek w kształcie serca pozłacany złotem. To prawie idealny prezent dla Twojej żony lub dziewczyny. Zaleca się noszenie tego wisiorka za pomocą cienkiego łańcuszka.
  • 2 serca. Są to małe wisiorki wykonane z metali szlachetnych. Jedna ze stron może mieć specjalny grawer, który został zamówiony wcześniej. Dla mężczyzny możesz wybrać bardziej solidną i powściągliwą opcję. Żeńska część wisiorka jest w większości ozdobiona drobnymi kamieniami szlachetnymi.
  • Serce podzielone na połówki. Ten rodzaj dekoracji przypomina Yin-Yang. Część wisiorka męskiego i żeńskiego składa się z połowy serca. To symbol jedności, jednej wielkiej i silnej miłości do dwojga. Najczęściej na takich zawieszkach stosuje się grawerowanie. Imię ukochanej jest napisane na części żeńskiej, a ukochanej na części męskiej. Ten rodzaj zawieszki może być dobrą opcją na prezent z okazji rocznicy związku.
  • Serce i ręka. Oryginalny wygląd pary wisiorków dla zakochanych, a także dość stylowa wersja czegoś nowego. Część wisiorka - serce trafia do dziewczynki. Można go ozdobić różnymi kamieniami. Ręka pokryta emalią jest przeznaczona na szyję mężczyzny.
  • Zamek serca i klucz. Ten rodzaj zawieszki symbolizuje klucz do serca kobiety. Istnieje duża różnorodność tej dekoracji. Ten rodzaj zawieszki może być wykonany z dowolnego złota, a także ze srebra. Świetna opcja na romantyczny prezent.

Każdy z tych produktów reprezentuje miłość i uczciwość ludzi. Dlatego pary wolą wybierać ten rodzaj sparowanych przedmiotów. W rzeczywistości ilość „odpadów” w wisiorku może się różnić. Wszystko zależy od Twoich preferencji i przeznaczenia tej biżuterii. Mogą być nie tylko dwa fragmenty, ale także trzy, cztery i wiele więcej. Jeśli jest to przyjazny prezent dla 3 przyjaciół, mogą być odpowiednio trzy części. Nie ma potrzeby używania zawieszek w kształcie serca. Istnieją inne rodzaje podobnych sparowanych produktów. Na przykład wisiorki w postaci dowolnego jedzenia lub kształtów geometrycznych.

Dekoracja specjalna - obrączkasparowane_piercienie

Uważa się, że obrączki są ochronnym amuletem dla młodej rodziny. Ten rodzaj pierścieni może być wykonany w różnych wersjach. Mogą to być te same pierścionki, które różnią się wyłącznie rozmiarem. Mogą również mieć ten sam wygląd, ale niektóre szczegóły różnią się od siebie. I jest możliwość zakupu zupełnie innych i kontrastujących pierścionków, ale które również będą się uzupełniać. Pierścionki z serii „śruba i nakrętka” są bardzo oryginalne i zawsze przyciągną uwagę innych swoją wyjątkowością. Wykonane są z dowolnego materiału i zdobione według gustu klienta.

W przypadku, gdy nowożeńcy podarują sobie pierścionki w formie koron, mają okazję poczuć się jak prawdziwy król i królowa. Wygląda wytwornie i szlachetnie. Młodzi ludzie, którzy kupili pierścionki z wykonanym wizerunkiem nut, są zaznajomieni ze starożytną symboliką kultury. Nuty są symbolem, który uosabia pieśń dwóch kochających się serc.

Naprawdę mocny i dobry amulet dla rodziny. Pierścionki z wzorem kardiogramu wyglądają nietypowo. To symbol tego, że oba serca, które są w związku małżeńskim, będą bić w czasie przez cały czas. Popularnym wyborem pierścionków wśród obecnych par są dzielone pierścionki w kształcie serca. Jeśli połączysz palce i pierścienie, serce stanie się jedną całością.

sparowane bransoletkiParuj bransoletki

Po zaręczynach ludzie decydują się na zakup sparowanych bransoletek. Ten rodzaj biżuterii jest odpowiedni dla par, które znają się na modzie. Istnieje wiele opcji dla różnych bransoletek dla par.

Materiałem, z którego wykonane są bransoletki, może być skóra, nici, a także metale. Często do skórzanych bransoletek wkłada się specjalną płytkę do grawerowania. Bransoletki Infinity są najbardziej popularne wśród pozostałych.

Ten rodzaj dekoracji jest wykonany z dowolnego materiału. Dlatego dość łatwo jest wybrać dekorację odpowiednią do indywidualnego obrazu.

Jak nosić taką biżuterię?

Wybór biżuterii zależy od tego, z czym się ją nosić. Możesz wybrać niepozorną biżuterię wykonaną ze skromnych materiałów lub przedmioty wykonane z metali szlachetnych z dużą ilością kamieni szlachetnych. Dlatego wykwintna biżuteria będzie dobrym dodatkiem do wieczorowego looku, a niepozorny drobiazg będzie doskonałą opcją na casualowy look.

Dostawa na terenie Polski Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy były jak najbardziej komfortowe. Realizujemy dostawy na terenie całej Polski. Dodaliśmy również dogodne metody dostawy do paczkomatów dla zamówień od 39 do 2000 zł oraz metody płatności. Płatność Możesz skorzystać z następujących kart: Visa, Visa Electron, Mastercard, P24, Gift Card, American Express lub zapłacić w systemie PAY PAL. My się mieścimy
Katalog produktów