Katalog produktów

Biżuteria męska 2021

Niemal każda kobieta uzupełnia obraz stylowymi dodatkami, ale chęć wyróżnienia się i podkreślenia indywidualności jest również nieodłączna w silniejszym seksie. Spinki do mankietów, spinki do krawatów i obrączki to nie jedyna klasyczna biżuteria męska. Mężczyźni chętnie noszą sygnety i pierścionki, łańcuszki i bransoletki, wisiorki i zegarki. Wielu mężczyzn nosi kolczyki, czasem jeden, czasem kilka.

Fakt historyczny

Mężczyźni zaczęli nosić biżuterię już w epoce kamienia, co widać na zachowanych rysunkach i freskach. Jako materiały wykorzystano kości i zęby zwierząt, kamienie, pióra, skórzane sznurówki. Akcesoria były noszone nie tylko w celach dekoracyjnych, starożytni wierzyli w ich magiczne moce. Również biżuteria pomogła określić pozycję mężczyzny w społeczeństwie.

Obecnie za pomocą akcesoriów mężczyźni podkreślają przynależność do określonej subkultury lub wskazują swój status. Jednak większość mężczyzn nosi biżuterię po prostu dlatego, że jest stylowa, modna i pomaga dopełnić wygląd.męskie bransoletki i zegarki

Biżuteria nie jest tylko dla nastolatków

Wiele osób myśli o tanich bibelotach noszonych przez dzieci i młodzież, gdy używają słowa „biżuteria”. Ale jeśli uważnie podejdziesz do tego problemu, możesz się przekonać, że wysokiej jakości biżuteria kostiumowa często nie jest tańsza niż opieczętowane przedmioty wykonane z metali szlachetnych, ale wygląda nie mniej kosztownie i prestiżowo. Biżuteria elitarnego projektanta jest produkowana w limitowanych seriach, więc nie może być tania, a podkreśli nie tylko status, ale także nienaganny gust właściciela.

Elitarna biżuteria męska produkowana jest przez znane na całym świecie marki, takie jak GIVENCHY, ALEXANDER MCQUEEN, BALENCIAGA i inne. Ale przy wyborze biżuterii najważniejsze jest nie skupianie się na cenie i marce, ale na tym, jak pasuje do mężczyzny, jak pasuje do stylu i wizerunku.

Materiały 

Stal jubilerska to jeden z najpopularniejszych materiałów do wyrobu biżuterii męskiej. Wyróżnia się wytrzymałością i trwałością, nie rdzewieje, nie ulega utlenianiu, nie powoduje reakcji alergicznych. Stal jubilerska dobrze nadaje się do obróbki, grawerowania, barwienia i przetapiania, co pozwala rzemieślnikom tworzyć unikatową biżuterię.

Czasami stalowa biżuteria jest częściowo lub całkowicie pokryta warstwą złota. Produktu z wysokiej jakości złoceniami nie da się odróżnić od produktu wykonanego w całości z metali szlachetnych, ale w cenie biżuteria pozłacana jest znacznie tańsza.

Biżuteria skórzana wygląda stylowo, są szczególnie popularne wśród młodych ludzi. Skórę często łączy się z metalem. Skóra może być błyszcząca lub matowa, ciekawie wygląda skóra z nadrukowanymi wzorami i symbolami. Biżuteria z kamieniami naturalnymi od dawna stanowi dopełnienie męskiego wyglądu. Niektórzy mężczyźni nadal traktują kamienie jako amulety i talizmany, podczas gdy inni noszą kamienie dla estetycznego piękna. Spośród klejnotów agat, granat, malachit, turmalin, chryzopraz są popularne w produktach męskich. Liderem wśród kamieni szlachetnych, podobnie jak wśród kobiet, pozostaje diament, a za nim popularnością zajmuje szafir, szmaragd i rubin.

Opcje biżuterii męskiej

 Najpopularniejszym męskim dodatkiem jest zegarek na rękę. Koperta zegarka może być wykonana ze stali jubilerskiej, możliwe jest zastosowanie złocenia lub srebra. Zegarek noszony jest na skórzanym pasku lub na metalowej bransolecie. Szerokość bransoletki lub paska dobierana jest z uwzględnieniem budowy ciała mężczyzny, im większa ręka, tym bardziej masywny powinien być zegarek.

Jeśli zajrzysz do działu biżuterii męskiej, będziesz mile zaskoczony szerokim wyborem bransoletek. Mogą być wykonane ze skóry z metalowymi wstawkami lub zawieszkami, takie bransoletki są odpowiednie dla młodych osób, które preferują swobodny styl ubierania się. Bransoletki łańcuszkowe są odpowiednie dla mężczyzn w każdym wieku i stylu.

Łańcuszki od dawna stały się klasyczną ozdobą, nosi się je zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z krzyżami, wisiorkami i zawieszkami. Grube grube łańcuchy w stylu „nowych Rosjan” stopniowo wychodzą z mody i są zastępowane bardziej eleganckimi i cienkimi. Ważne jest, aby dobrać odpowiednią długość łańcuszka, nie powinien on być za długi ani za krótki. Dla szczupłych i niskich mężczyzn odpowiedni jest łańcuszek o długości 50 cm. Dla mężczyzn o średnim wzroście i budowie wygodny jest łańcuszek o długości 55 cm, jeśli mężczyzna jest pełny i duży, musisz wybrać łańcuszek 60 cm lub więcej.

Mężczyźni noszą wisiorki i wisiorki nie tylko na łańcuszkach, popularne są skórzane i gumowe sznurówki o różnej grubości. Częściej mężczyźni wybierają ozdobę religijną, krzyż, kadzidło, gwiazdę Dawida, półksiężyc i tak dalej jako zawieszenie. Ostatnio wzrosła liczba fanów kultury staroruskiej, którzy noszą słowiańskie amulety. Niektórzy mężczyźni uwielbiają znaki zodiaku, litery imienia i inne fantazyjne wisiorki i wisiorki. Spinki do mankietów i spinki do krawatów noszą mężczyźni, którzy preferują strój biznesowy. Pożądane jest, aby te dekoracje były albo z jednego zestawu, albo harmonijnie połączone ze sobą.

Wybór pierścionków męskich nie ogranicza się do obrączek ślubnych i pieczęci. Sklepy i katalogi internetowe zawierają pierścionki religijne, a także pierścionki uzupełniające bransoletki lub inną biżuterię. Pierścionki mogą być w całości wykonane z jednego metalu lub mogą łączyć metale o różnych kolorach i odcieniach. Panowie, którzy lubią być w centrum uwagi, docenią masywne pieczęcie z dużym kamieniem. Małe kolczyki od dawna stały się znaną męską ozdobą. Mężczyźni często wybierają pojedyncze sztyfty lub kolczyki koła. Dla tych, którzy chcą nosić kolczyki, ale nie chcą przekłuwać płatka, producenci oferują fałszywe kolczyki.

Jak się nosić

Ważne jest nie tylko zdobycie pięknej biżuterii, ale także umiejętność ich prawidłowego noszenia i łączenia. W przypadku mężczyzn obowiązują te same zasady, co w przypadku kobiet.

  • Główną zasadą jest stosowność, jeśli w biurze obowiązuje ścisły dress code, jest mało prawdopodobne, aby wyglądał tam duży kolczyk, długi masywny łańcuszek lub skórzana bransoletka z nitami.
  • Więcej nie znaczy lepiej, nie trzeba od razu zakładać całego zapasu biżuterii, najlepiej gdy nosi się nie więcej niż trzy biżuterię jednocześnie.
  • Unikaj biżuterii niskiej jakości i tanich podróbek, nie tylko szybko stracą z oczu, ale mogą również zrujnować każdy wizerunek.
  • Nie zaleca się łączenia biżuterii wykonanej z metali o różnych kolorach w jednym wyglądzie, srebrny łańcuszek nie będzie wyglądał ze złoconym pierścionkiem, lepiej nie łączyć tej biżuterii. Biżuteria i biżuteria nie wyglądają obok siebie.

Różnorodność biżuterii ze stali pozwala na stworzenie niepowtarzalnych stylizacji, podkreślenie indywidualności i dodanie smaku każdej garderobie. Wysokiej jakości i odpowiednio dobrana biżuteria będzie wyglądać nie gorzej niż drogie przedmioty wykonane z metali szlachetnych.

Dostawa na terenie Polski Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy były jak najbardziej komfortowe. Realizujemy dostawy na terenie całej Polski. Dodaliśmy również dogodne metody dostawy do paczkomatów dla zamówień od 39 do 2000 zł oraz metody płatności. Płatność Możesz skorzystać z następujących kart: Visa, Visa Electron, Mastercard, P24, Gift Card, American Express lub zapłacić w systemie PAY PAL. My się mieścimy
Katalog produktów