Katalog produktów

Bransoletki ze stali

Bransoletki stalowe były i pozostają dziś najlepszym wyborem. Obecnie wyznaczyli nową modę przemysłową i włączyli technologię o wysokiej precyzji. Ponadto zyskały już dużą popularność wśród osób w różnym wieku i płci, a jednocześnie nabierają coraz większego rozmachu. Produkty te odniosły sukces dzięki swojej różnorodności, długiej żywotności i jakości. Istnieją inne oczywiste zalety, na przykład stal jest bardziej praktyczna, znacznie tańsza cenowo i nie powoduje alergii.

Ponadto stalowa bransoleta jest całkowicie i niezawodnie chroniona przed wpływami środowiska, dzięki czemu można ją swobodnie nosić w każdą pogodę. Z roku na rok bransoleta stalowa staje się coraz bardziej popularna i nabiera rozpędu w dziedzinie popytu, w związku z czym producenci powołują do życia coraz to nowe i wysokiej jakości opcje, które są przerażająco atrakcyjne i przyciągają tysiące wyświetleń. Ich wyobraźnia nie ma granic. Jak wybrać dla siebie odpowiednią stalową bransoletkę?

Zasady doboru i noszenia biżuterii

Bardzo ważne są parametry zewnętrzne produktu, ponieważ powinien on od razu podkreślać urodę dłoni, ale jest jeszcze kilka parametrów, za pomocą których można dokonać wyboru, na przykład: -kolor (powinien pasować do koloru ubrań, manicure, innych dodatków itp.) -styl (bransoletka nie pasuje do konkretnego stroju i odwrotnie) -rozmiar (istnieją pewne stereotypy, że od nadgarstka do bransoletki powinno być około jednego centymetra, ale wcale tak nie jest, noś jak chcesz)

Ogólnie rzecz biorąc, aby dowiedzieć się, jaki masz rozmiar, musisz zmierzyć nadgarstek w miejscu, w którym planujesz nosić biżuterię. W rezultacie długość w centymetrach będzie równa wielkości samej bransoletki. Również przy wyborze produktu należy sprawdzić wytrzymałość mocowania różnych drobnych elementów i niezawodność zamka. Na podstawie tego, jak cienki jest twój nadgarstek, byłoby to zalecane zwróć także uwagę na wizualną wagę dekoracji.

Aby bransoletka idealnie pasowała do obrazu, musisz połączyć ją z czymś innym w swoim wyglądzie. Na przykład zawsze będzie wyglądać harmonijnie, gdy biżuteria zostanie dopasowana do kolczyków lub naszyjnika. Inną dobrą opcją jest noszenie bransoletki w kolorze Twojej kokardki. Gustownie bransoletki można ze sobą łączyć, co jest obecnie trendem.

stalowe bransoletki na mężczyźniebransoletki na mężczyźniestalowe bransoletki na mężczyźnie

Która ręka jest właściwym sposobem noszenia bransoletki?

W minionych latach obowiązywała niepisana, ale powszechna zasada, że zegarki należy nosić wyłącznie na lewą rękę, a bransoletki na prawą. Ale, podobnie jak wiele takich dziwactw, ta zasada noszenia bransoletek już dawno przestała mieć znaczenie. Musisz go nosić, ponieważ jest to wygodne dla Ciebie indywidualnie, nie ma specjalnych kryteriów.

Trochę o samej stali

Z wyglądu biżuteria ze stali nie jest gorsza od srebra, a czasami nawet je przewyższa. Ponadto stal jest trwała, co jest kolejnym ogromnym plusem produktów wykonanych z tego materiału. Naprawdę dobra stal będzie Ci służyć przez długi czas, nie tracąc przy tym wszystkich uroków swojego pierwotnego wyglądu. W przeciwieństwie do drogiej biżuterii metalowej, stalowe bransoletki są wykonywane w różnych stylach.

Po podniesieniu bransoletki według własnego gustu możesz ją nosić z dumą i zachwycać oczy innych. Ten trend nigdy nie wyjdzie poza modę. Jak widać biżuteria ta w różnych wiekach była u szczytu popularności, teraz nic się nie zmieniło, tylko bransoletki stały się lepszej jakości. Cena również jest przyjemna dla oka. Obecność takiej stalowej bransoletki na twoim nadgarstku sprawi, że będziesz dużo bardziej reprezentacyjny i zasygnalizuje obecność poczucia smaku. Możesz kupić bransoletkę zarówno dla siebie, jak i jako prezent dla kogoś.

Dostawa na terenie Polski Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy były jak najbardziej komfortowe. Realizujemy dostawy na terenie całej Polski. Dodaliśmy również dogodne metody dostawy do paczkomatów dla zamówień od 39 do 2000 zł oraz metody płatności. Płatność Możesz skorzystać z następujących kart: Visa, Visa Electron, Mastercard, P24, Gift Card, American Express lub zapłacić w systemie PAY PAL. My się mieścimy
Katalog produktów