Katalog produktów

Męski styl. Akcesoria. Proste trudności

Dla każdej osoby akcesoria to wykwintny element garderoby. Wielu nawet nie wie i nie rozumie, dlaczego są potrzebni. Jednak to dzięki akcesoriom styl staje się bardziej biznesowy lub „dopełniony”, pełnoprawny. Przyjrzyjmy się bliżej do czego służą, do czego służą akcesoria i jak je właściwie dobrać.

Wielu mężczyzn nie chce wydawać dużych pieniędzy na zakup dodatkowego drobiazgu dla siebie. Inni wręcz przeciwnie, nie biorą pod uwagę swojego stylu i starają się wydawać pieniądze na coś, co doskonale podkreśli cały styl. A są tacy, którzy posuwają się za daleko w doborze dodatków i wyglądają jak „choinki z girlandami”.

Do czego służą akcesoria męskie?

Jeśli ważne jest stworzenie jednolitego i praktycznego stylu, akcesoria są ważnym elementem. Na przykład ważne jest, aby założyć krawat na spotkanie biznesowe, ale możesz założyć muszkę na imprezę. Jeśli dana osoba ma obszary problemowe, akcesoria, jako nieodpowiednie, będą doskonałym rozpraszającym elementem całego obrazu. Na przykład, jeśli masz problemy z sylwetką, pasek lub zegarek są idealne. Łańcuszek będzie również doskonale współgrał, co odciągnie uwagę od pełnego brzucha.

Jeśli dana osoba nie ma wystarczająco dużo czasu na zmianę fabuły, akcesoria doskonale sobie z tym poradzą. Po pracy osoba jest zapraszana na imprezę, ale nie ma czasu na spotkanie - akcesoria to doskonałe rozwiązanie. Dodaj jasne spinki do mankietów do stylu biznesowego, zmień surowy krawat na jasny, a styl będzie elegancko dopasowany na imprezę i nie będzie przypominał o pracy.

Jeśli człowiek znudzi się stylem w ciągu dnia, to akcesoria będą skutecznym elementem. Tak więc, zamieniając krawat lub zegarek, możesz stworzyć inny wizerunek i uciec od codzienności.

Rodzaje akcesoriów

Istnieje ogromna ilość akcesoriów, zarówno damskich, jak i męskich.

 • Czapki: czapki, czapki, czapki, bandany.
 • Szaliki, szale.
 • Okulary przeciwsłoneczne i okulary z przezroczystymi szkłami (moda).
 • Kolczyki, łańcuszki, bransoletki, zegarki, spinki do mankietów.
 • Pas, pas.
 • Torby: plecak, walizka, torebka.

Jak łączyć akcesoria

Przede wszystkim ważne jest, aby odpowiednio rozważyć swoje proporcje, znaleźć negatywne cechy i świadomie dobrać dodatki, aby wybrać elegancję obrazu. Na przykład, jeśli mężczyzna jest niski, nie można łączyć nieporęcznych, obszernych elementów. Nie zaleca się noszenia szerokiego łańcuszka lub bransoletki, lepiej zrobić z cienkim wisiorkiem lub cienką bransoletką lub zegarkiem. Jeśli mężczyzna ma proporcje objętościowe, ważne jest, aby wybrał on i akcesoria duże - szeroki łańcuszek, szeroką bransoletkę lub zegarek wolumetryczny, szeroki pasek lub szalik.

Aby podkreślić sylwetkę, możesz użyć paska lub paska. Jeśli dłonie mężczyzny są piękne, możesz je podkreślić zegarkiem, pierścionkiem lub bransoletką. Należy jednak pamiętać, że jeśli są jakieś negatywne cechy, na przykład zadrapania, to akcesoria nie muszą być podkreślane, a raczej odwracać uwagę, tworząc obraz na innym elemencie. Ważną zasadą jest to, że powinny być dwa dodatki, dzięki czemu nie będzie biustu, a wizerunek i wyczucie stylu będą najlepsze. Na przykład łańcuszek i bransoletka, zegarek i łańcuszek, szalik i spinki do mankietów i wiele innych kombinacji, które mężczyzna może zmieniać w zależności od sytuacji.

Ważnym faktem jest również kolor akcesorium. Jeśli obraz jest biznesowy, możesz wybrać jasne spinki do mankietów lub krawat. Jeśli obraz to ubrania w jasnych, chwytliwych kolorach, warto zastosować jasne, cieliste odcienie, które nie będą rzucały się w oczy, ale wręcz przeciwnie, podkreślą wykwintny styl. Ważne jest również, aby łączyć style i nie przesadzać z nimi. Jeśli surowy garnitur biznesowy, na przykład na spotkaniu biznesowym na chwile w pracy, spinki do mankietów w klasycznym stylu idealnie sprawdzą się jako akcesoria. Ponadto, jeśli przyjedziesz na imprezę, wakacje, możesz pozwolić sobie na okulary, jasny krawat lub spinki do mankietów w różnych kolorach.

Jeśli wybrałeś okulary do swojego wyglądu, czy to okulary przeciwsłoneczne, czy modne okulary, to główną zasadą przy ich wyborze jest to, że powinny być połączone w kolorystykę z innym dodatkiem. Doskonałą opcją są okulary i krawat, można również łączyć okulary i buty, okulary i zegarki, okulary i spinki do mankietów.

Wskazówki dotyczące wyboru wysokiej jakości akcesoriów

Każdy zna się na stylu i modzie, ale nie każdy potrafi rozpoznać wysokiej jakości akcesoria. Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z tych akcesoriów, do których zaliczamy: męską torbę, plecak, portfel, zegarek na rękę i krawat.

 1. Torba męska to ważny i główny element całego męskiego wizerunku. Najważniejszą rzeczą przy wyborze torby jest to, dokąd z nią pójdziesz. Jeśli jest to siłownia, spacer na łonie natury lub zwykły spacer, to duża torba z wieloma przegródkami i kieszeniami byłaby doskonałym rozwiązaniem. Jeśli jest to święto, spotkanie biznesowe, możesz wybrać torebkę lub listonoszka, w której wszystko, czego potrzebujesz, będzie przechowywane.
 2. Plecak to ta sama męska torba, tylko najprawdopodobniej świetna opcja dla młodych ludzi. Plecak jest pojemny, posiada wiele kieszeni, a obecnie może być wykonany z różnych materiałów i różnych rozwiązań konstrukcyjnych: czy jest to plecak ściśle ze skóry, który będzie doskonałą opcją do pracy, czy z wodoodpornej tkaniny do chodzenia w deszczu . 
 3. Portfel jest również niezbędnym dodatkiem podkreślającym elegancję i wyjątkowość męskiego stylu. Zasadniczo materiałem do produkcji jest skóra, taki materiał jest trwały i estetyczny.
 4. Każdy męski look nie może być zrealizowany bez zegarka na rękę, ponieważ można je wykorzystać w dowolnym rozwiązaniu stylistycznym, niezależnie od tego, czy jest to siłownia, spotkanie biznesowe, impreza czy chwila w pracy. Zegarki na rękę mogą być kwarcowe i mechaniczne, najważniejsze jest zrozumienie i uświadomienie sobie ich trwałości i estetyki.
 5. Ostatnim z ważnych dodatków jest krawat, bez którego nie sposób wyobrazić sobie całego męskiego wizerunku jako całości. W sklepach można zobaczyć wiele różnych produktów, które różnią się zarówno materiałem produktu, jak i kolorystyką.

Wybierz męskie akcesoria na naszej stronie internetowej w atrakcyjnej cenie.

Dostawa na terenie Polski Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy były jak najbardziej komfortowe. Realizujemy dostawy na terenie całej Polski. Dodaliśmy również dogodne metody dostawy do paczkomatów dla zamówień od 39 do 2000 zł oraz metody płatności. Płatność Możesz skorzystać z następujących kart: Visa, Visa Electron, Mastercard, P24, Gift Card, American Express lub zapłacić w systemie PAY PAL. My się mieścimy
Katalog produktów