Katalog produktów

Wybór męskiego łańcuszka. Każdemu według jego potrzeb!

Łańcuszek męski to okazja do podkreślenia męskiego stylu. Wśród akcesoriów słusznie zajmuje pierwsze miejsce. Przy wyborze swojego wizerunku trudno zignorować człowieka o doskonałym guście. W tym celu łańcuch jest oceniany według określonych kryteriów.

Wymagana długość produktu

Aby uzyskać pełną harmonię obrazu, powinieneś kierować się rozmiarem ubrań. Główne parametry wyboru biżuterii męskiej na szyi:

  • Rozmiar 44-46. 45 cm długości produktu będzie maksymalnym wyznacznikiem przy wyborze akcesorium. W takim przypadku należy wziąć pod uwagę obecność zawieszenia. Rozmiar 48-52. Długość łańcucha pozostaje niezmieniona, biorąc pod uwagę sylwetkę mężczyzny.
  • Rozmiar 54 i więcej. W takim przypadku przy wyborze produktu odpowiednie będzie 50-55 cm.

Ozdoba powyżej 55 cm skutecznie uzupełni wizerunek napompowanych lub z nadwagą męczyzn. Za podstawowe parametry przy zakupie akcesoriów uważa się łańcuszki o długości 50 cm, o których należy pamiętać.

Krótki łańcuszek nadal nie jest wskaźnikiem niezgodności z ogólnym stylem mężczyzny. Wręcz przeciwnie. Dekoracja staje się bardziej widoczna i przyciąga uwagę innych.

Wybór tkania

Styliści doradzają wersję kotwiczną i opancerzoną. Szczególnie popularne jest tkanie Bismarck. Jest słusznie uważany za lidera wśród męskiej biżuterii. W razie potrzeby kup akcesorium z tkaniem Pythona (kardynała). Komplet łańcuszka i bransoletki w tym projekcie prezentuje się szczególnie harmonijnie.

Należy pamiętać, że tkanie Pythona jest rodzajem Bismarcka. Odmiany tego wzoru to także efektowna wersja arabskiego i królewskiego Bismarcka. Potrójna pętla ogniw będzie harmonijnie wyglądać na szyi mężczyzny o dowolnym wzroście i budowie. Jeszcze raz zależy to od długości łańcucha.

męskie łańcuchy

Wyznaczanie grubości i wagi

W tym przypadku dużą rolę odgrywa budowa ciała.

Duże i ciężkie ogniwa łańcucha są odpowiednie dla osób wysportowanych. Zwykle taką biżuterię noszą sportowcy. Produkt musi być stały. W przeciwnym razie nie można uniknąć powstawania pustych przestrzeni w łańcuchu i jego skręcania. Dodatkowo rozciągnie się i przestanie być ozdobą mężczyzny. Masa akcesorium zależy od jego składu. Cenione są produkty wykonane ze stali medycznej i jubilerskiej. Poszukiwane są również stopy złota i srebra.

Jednocześnie nie należy zapominać o różnej rezystancji brzmiących metali. Stop złota zawsze będzie prowadził w porównaniu ze srebrem. A jednak metale szlachetne w każdym przypadku ustępują miejsca biżuterii i stali medycznej. Cienki i pełen wdzięku produkt nie powinien odstraszać szczupłych mężczyzn. W pewnym sensie tylko zwiększa atrakcyjność przedstawicieli płci przeciwnej. Dekorację należy wstępnie zmierzyć, aby samemu wyciągnąć ostateczne wnioski.

Akcesoria opcjonalne

Krzyż i zawieszka to najczęstsze opcje uzupełnienia męskiego łańcuszka. Należy pamiętać o głównej zasadzie. Łańcuch na pewno pęknie, jeśli akcesorium będzie ciężkie. Zaleca się wykonanie obliczenia 2:1 na korzyść łańcucha. Produkt „nadmuchany” jest czasami wyceniany w tej samej cenie, co cały produkt w nieprzetestowanych punktach sprzedaży. W rezultacie pod ciężarem dodatkowego akcesorium jego linki są szybko usuwane. Styliści odradzają łączenie biżuterii srebrnej i złotej. W rzadkich przypadkach ta kombinacja wygląda na odpowiednią. Lepiej kupić zestaw jednego metalu. Jeśli chcesz nosić krzyżyk na łańcuszku, najpierw musisz podać jego długość. 55-60 cm jest w tym przypadku uważane za idealne. Ponadto łańcuch musi być spleciony zbroją lub kotwicą.

Wybór zapięcia

Niektórzy mężczyźni ignorują ten ważny punkt. W rezultacie tracą piękny naszyjnik, który kupili. Mechanizm zamka musi być mocny. Kupując produkt, musisz upewnić się, że jest niezawodny. Nie musisz się martwić o trudności z otwarciem zamka. Sytuacja jest gorsza, gdy otwiera się z godną pozazdroszczenia prędkością. Należy z tego wyciągnąć rozczarowujący wniosek dotyczący opracowanego mechanizmu. Bezpieczne mocowanie zamka otwiera się na początku z niewielką trudnością.

Dostawa na terenie Polski Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy były jak najbardziej komfortowe. Realizujemy dostawy na terenie całej Polski. Dodaliśmy również dogodne metody dostawy do paczkomatów dla zamówień od 39 do 2000 zł oraz metody płatności. Płatność Możesz skorzystać z następujących kart: Visa, Visa Electron, Mastercard, P24, Gift Card, American Express lub zapłacić w systemie PAY PAL. My się mieścimy
Katalog produktów